Rower Brennabor

Do sprzedania rower Brennabor. Typowa rama „dwururka” z 3 biegową przerzutką SACHS w piaście. Hamulce przód szczękowe, tył nożny w piaście koła 28 cali. Więcej informacji w serwisie.

Cena 450 zł

Brennabor to historyczna niemiecka marka rowerów, której początek istnienia datuje się na rok 1892.  Brennabor-Werke Gebr Reichstein, później Brennabor-Werke AG z siedzibą w Brandenburg an der Havel www.brennabor-brb.de  –   została założona przez braci Adolfa, Hermanna i Carla Reichsteinów. Firma oprócz rowerów produkowała samochody, motocykle oraz wózki dziecięce. Brennabor był sprzedawany na całym świecie. Do 1930 r. była jedną z  największych fabryk produkujących  rowery  w Europie.  Działalność firmy została przerwana z wybuchem II Wojny Światowej. Nasza firma z dumą przywraca legendę do życia.

/za stroną www.brennabor.pl/

Jubilat 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie rower Romet Jubilat 2 po całkowitej renowacji. Wiadomość w serwisie     

Cena 800 zł

Romet Jubilat – model roweru składanego produkowanego w fabryce rowerów Romet, a po jej upadku przez przedsiębiorstwo Arkus & Romet Group, które wykupiło prawa do marki.  

Romet Jubilat jest bliźniakiem modelu Wigry, różni się od niego wielkością kół (24-calowe, zamiast 20-calowych).

Rower ten ma stalową ramę, którą można złożyć na pół, na czas transportu. Posiada jedynie jedno przełożenie, przez co jest rowerem typowo miejskim, na którym trudno jest pokonywać wzniesienia.

/za wikipedia.org/